Spawacz najlepszy pracownik na budowie

kategoria Faceci

Ktoś wpadł na pomysł by podglądać pracę spawacza. jednak Oglądając ten śmieszny filmik możemy bardzo szybko dojść do wniosku że spawacz ten nie do końca ma pojęcie o tym co robi. Można by powiedzieć że to taki typowy Janusz budowlany. Gdyby nie fakt że imię Janusz do tego ciapatego kolesia zupełnie nie pasuje. w budownictwie spotkać możemy często ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia na temat czynności które wykonują. Być może fakt ten ściśle związany jest z tak powszechnym opóźnieniem w budownictwie. No bo jak ktoś na budowie nie ma pojęcia co robi to jak może to zrobić dobrze. Ten śmieszny filmik jest idealnym tego przykładem. Praca spawacza jak widać nie należy do najprostszych.

dodany: 15 grudnia 2018 wyświetleń: za: 12 przeciw: 4

Film Spawacz najlepszy pracownik na budowie (id: 2398) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 grudnia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Anastazja

Nie wiem czy śmiać się czy płakać z takiego fachowca. Ale niestety takie rzeczy to chleb powszechny. mam na myśli fakt że coraz więcej ludzi nie znających się na swojej pracy wykonuje czynności których wykonywać nie powinno. Cała masa Ukraińców pracuje w budowlance nie mają zielonego pojęcia o tym fachu. tak samo cała masa mechaników samochodowych pracuje w warsztatach nie mając zielonego pojęcia co robią.

dodano: 2019-02-20 14:45:40 przez: public-gprs389742.centertel.pl, ip: 37.47.153.175
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.