Sposób na dziewczynę

kategoria Dziewczyny

Sadam bo tak nazywa się główny bohater tego filmiku demonstruje prosty ale skuteczny trick jak łatwo można podewać praktycznie każdą dziewczynę, a jeśli nie poderwać to skraśc pocaunek. Wystarczy puszka, cieńka nitka i kolega ukryty w krzakach. Przypadkowo spotkane dziewczyny nabierają się na zakład że Sadam trafi i strąci puszkę czy butelkę dość daleko oddaloną. Dziewczyny nie wiedząc że jest to sztuczka mająca na celu wyłącznie ich podryw podejmują zakład licząc że strącenie butelki z tak daleka będzie nie możliwe. Czy to dobry sposób na poderwanie dziewczyny na ulicy? spróbujcie sami.

dodany: 6 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 16 przeciw: 2

Film Sposób na dziewczynę (id: 1840) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Tomek

Moim skromnym zdaniem ten filmik jest naciągany, a dziewczyny podstawione. Wątpie by laski takie chętne były i czy w ogóle taka forma podrywu dziewczyn sprawdziła by się. Nie sądze żeby dziewczyny były w ogóle chętne podejmowania jakiegoś zakładu.

dodano: 2015-04-15 21:11:55 przez: host-89-229-65-152.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.65.152
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.