Sposób na sportowy wydech

kategoria Motoryzacja

Jak się okazuje Polak potrafi - tym razem przedstawiamy tani ale jakże skuteczny sposób na sportowy wydech w praktycznie każdym samochodzie. I nie trzeba wydawać tu ogromnej ilości pieniędzy, nie potrzeba modyfikacji układu wydechowego wymiany tłumików i podobnych generujących koszty wydatków. Wystarczy jak się okazuje kawałek dętki rowerowej założony na wylot z tłumika. Taka modyfikacja wydechu możliwa jest w każdym samochodzie począwszy od Tico skończywszy na BMW a jakość efektów dźwiękowych można sobie dowolnie modyfikować zwykłymi nożyczkami skracając długośc gumki.

dodany: 18 marca 2015 wyświetleń: za: 15 przeciw: 1

Film Sposób na sportowy wydech (id: 1745) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Anonymos

Super pomysł, ekstra efekt tylko czy to nie jest fake? Próbował ktoś tak gumkę założyć na tłumnik? Czy efekt końcowy był taki jak na filmie? sportowo to gwizdało? jeśli nawet nie będzie sportowego efektu to można komuś dla żartu tak zrobić.

dodano: 2015-03-25 22:26:13 przez: host-89-229-232-201.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.232.201
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.