Stop kamera - On wsadził mi język

kategoria Romantyczne

No bardzo śmieszne a można powiedzieć komicznej sytuacji doszło podczas reżyserii jednego z przedziwnych filmów. wkurzony reżyser przerwał sesję zdjęciową do filmu gdy jedna z postaci źle odgrywała swoją rolę. chodziło dokładnie o scenę gorącego i namiętnego pocałunku podczas której aktor wepchał swój język głęboko w gardło. aktorce nie spodobało się To najwyraźniej i dała upust swoim emocjom co nie spodobało się z kolei reżyserowi tego śmiesznego filmu. Naprawdę nie wiadomo o co chodzi w tej scenie pocałunku nad jeziorem ale sytuacja jest dość śmieszna i komiczna. niestety nie znamy nawet roboczego tytułu tego filmu aczkolwiek pewnie w niedługiej przyszłości pojawi się na naszych ekranach. Czekamy z niecierpliwością.

dodany: 20 października 2020 wyświetleń: za: 11 przeciw: 4

Film Stop kamera - On wsadził mi język (id: 2441) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 października 2020 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

Widać że pan reżyser miał tego dnia słaby dzień i stał lewą nogą z łóżka. choć to bardziej śmieszny filmik niż poważna produkcja filmowa to jednak dialogi nie powalają. Orientuje się ktoś czy to faktycznie fragment jakiegoś polskiego filmu czy to jest jedna z internetowych parodii?

dodano: 2020-11-04 11:30:57 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.