Student z maszyną do pisania na wykładzie

kategoria Rozrywkowe

Studenci na wykładzie robią notatki, opracowują tematy bądź notują przekazywaną przez wykładowcę wiedzę. Choć kiedyś robiło się to za pomocą kartki i długopisu, obecnie większość studentów używa komputerów, laptopów i tabletów - co widać na filmiku. Jest jednak jeden wyróżniający się student który na wykład zamiast notebooka przyniósł ze sobą maszynę do pisania. Jakie wywołało to zdziwienie i zainteresowanie wszystkich na wykładzie, gdy podczas zajęć usłyszeli charakterystyczny dla maszyny do pisania dźwięk wciskanych przycisków, dzwoneczek końca linii czy powrotu karetki. Ciekawe co pomyślał o tym wykładowca który zapewne nie był zadowolony z dobiegającego dźwięku maszyny do pisania podczas wykładu.

dodany: 4 września 2013 wyświetleń: za: 20 przeciw: 4

Film Student z maszyną do pisania na wykładzie (id: 1511) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Ania

świetny pomysł miał ten studencik na zwrócenie na siebie uwagi, a jeśli wykładowca jest starej daty i pracował kiedyś na maszynie do pisania to być może jeszcze dodatkowo zapunktuje.

dodano: 2013-03-21 21:12:26 przez: host-89-229-69-231.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.69.231
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.