Świateczne wpadki 2015

kategoria Rozrywkowe

Filmik to zbiór najzabawniejszych wpadek (fail) świątecznych czyli przewracanie, upadanie, i przewalanie się z choinkami, podczas ich ubierania, włączania lub wyłączania światełek i wszystkich innych potencjalnych sytuacji gdy choinka zmienia swoje położenie. Podczas świat jesteśmy wyjątkowo narażeni na przywalenie ogromną żywą kłująca choinką i jak widać na tym śmiesznym filmiku tak też się dzieje. Podczas świąt choinka zajmuje miejsce które zwykle przeznaczone jest dla innych przedmiotów, lub po prostu staje w przejściu co sprawia że o niej z przyzwyczajenia zupełnie zapominamy.
Święta Bożego Narodzenia to nie tylko choinka, a przypadków na nagranie śmiesznego filmiku pojawia się całe mnóstwo. Dobrym przykładem jest tu również sytuacja w której ktoś przebrany za świętego mikołaja spada z dachu próbując wcześniej przez komin wrzucić prezenty. Słyszano też o wielu przypadkach gdy ktoś pomysłowy wrzucił prezenty do komina, te tam utknęły po czym spaliły się po rozpaleniu w kominku.
Na tym śmiesznym filmiku znajdziemy również zabawną sytuacje podczas której gdzieś w Rosji wciągano ogromną choinkę przez drzwi do jakiegoś urzędu - co nie skończyło się dobrze.

dodany: 26 grudnia 2015 wyświetleń: za: 13 przeciw: 10

Film Świateczne wpadki 2015 (id: 1864) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 26 grudnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.