Światła sygnalizacji ulicznej

kategoria Rozrywkowe

Nieznany sprawca wpadł na pomysł, by na jednym z sygnalizatorów przejścia dla pieszych nieco przerobić światła dla pieszych. Czerwone światło otrzymało wygląd i kształt serca, żółte cytrynki, a zielone... no właśnie zielone światło stało się liściem popularnej konopi. Być może to sposób na manifestację, lub poparcie kampanii dotyczącej lokalizacji, a może to jedynie sposób na poprawienie humoru mieszkańcom Sanoka? Ciekawe jak do tego pomysłu ustosunkowały się służby odpowiadające za stan znaków i świateł ulicznych ;)

dodany: 23 października 2013 wyświetleń: za: 14 przeciw: 8

Film Światła sygnalizacji ulicznej (id: 1615) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 października 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Janusz

świetny sposób na promocje i rozrywkę, mam nadzieje że nie wpadł na to żaden polityk, choć wątpię by oni potrafili coś takiego wymyślić ;-))

dodano: 2013-10-23 13:40:07 przez: adet197.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.97.197
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.