Światowe Dni Młodzieży - Jak tańczono i się bawiono

kategoria Parodie

Kochamy patologie, pop i rozróby tak brzmią słowa piosenki Cypisa która jak widać idealnie wkomponowała się pod zabawę jaka miała miejsce na tegorocznych Światowych Dniach Młodzieży jakie odbyły się w Polsce. W świat już dawno poszła opinia o tym że zabawa w Krakowie była na wyjątkowo wysokim poziomie. Wraz z ta opinią w świat teraz idą filmiki które tą opinię zdają się potwierdzać. Weseli roztańczeni ludzie, bawiący się księża, zakonnice i pielgrzymi to efekt wielkiego sukcesu jakim zakończyły się Światowe Dni Młodzieży. Jak nie wszyscy wiedzą ŚDM to nie tylko modlitwa w zadumie i milczeniu, to również dobra zabawa, a jak jest zabawa to musi być skoczna muzyczka i weseli ludzie. Taka grupa oto zebrała się na jednym z parkingów gdzie w biały dzień, bez żadnych używek postanowili pokazać jak dobrze można się bawić. Prawda że zabawa jest przednia. Można? Można!

dodany: 4 sierpnia 2016 wyświetleń: za: 20 przeciw: 3

Film Światowe Dni Młodzieży - Jak tańczono i się bawiono (id: 2028) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Parodie, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 sierpnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Ilona

Powiem wam że głośno się o tym nie mówi ale wszelkiego rodzaju pielgrzymki to naprawdę dobre miejsce do imprezowania. Wiele moich koleżanek które na co dzień nie były postrzegane jako imprezowiczki Jak dowiedziałam się Co robiły właśnie na pielgrzymkach to mało z krzesła nie spadłam. Dziewczyny na pielgrzymkach szalał a nie do poznania. Alkohol lekkie narkotyki No i uprawianie wolnej miłości to na pielgrzymkach standard. Zbierałem tam się przecież młodzież dużo młodzieży śpią poza domem często w takich polowych warunkach jeden na drugim albo obok drugiego. Integruje ich wspólny cel dążenie do tego samego punktu a to wszystko sprzyja wymienionym wyżej czynnościom. Osobiście sama Znam kilka osób które nie są specjalnie bieżące ale na pielgrzymki udawały się właśnie po to by poimprezować. Dobrze wiedziały że dziewczyny które na codzień są nie dostępnymi cnotkami podczas pielgrzymki bardzo się zmieniają i otwierają na nowe znajomości i przygody.

dodano: 2017-12-14 08:02:00 przez: host-89-228-241-241.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.241
Karol

No słyszałem że nawet sam papież zachwala dobrą zabawę jaka towarzyszyła podczas światowych dni młodzieży ale ze aż tak dobrze się bawili to nie miałem pojęcia. I niech mi teraz ktoś powie że nie można się dobrze bawić bez używek i innych dopalaczy to mu pokaże ten śmieszny filmik.

dodano: 2016-08-07 14:56:37 przez: public-gprs399349.centertel.pl, ip: 37.47.191.54
Jarek

Może trochę zbyt wulgarne, ale trzeba przyznać że zabawne, naprawdę fajnie to jest zmontowane. Jak pokazałem to znajomym to nawet dali się wkręcić że tak było naprawdę. Idealnie dobrany bit do tańca tych zakonnic itepe. fajny pomysł choć wulgarny trochę.

dodano: 2016-08-06 23:47:28 przez: host-89-229-65-155.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.65.155
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.