Święty Mikołaj przed kamerką internetową

kategoria Taniec

Być może ten występ świętego Mikołaja przed kamerką internetową był jakąś formą prezentu. Najwyraźniej Święty Mikołaj idzie z duchem czasu i do swojej obszernej gamy prezentów włączył również pokazy na czatach. Tak modne ostatnio występy przed kamerkami czy selfie dotarło widać również do rodzimych stron Mikołaja. Pytanie tylko czy ktoś znajdujący się po drugiej stronie kamerki, czy adresat tego występy był grzeczny by zasłużyć na taki multimedialny prezent od Świętego Mikołaja - pytanie czy ty byłeś(aś) grzeczna? Może Święty Mikołaj przyjdzie również do Ciebie!

dodany: 17 grudnia 2016 wyświetleń: za: 14 przeciw: 7

Film Święty Mikołaj przed kamerką internetową (id: 2112) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Taniec, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Iza

No tak Święta za pasem więc czas na filmiki ze świętym Mikołajem odpowiedni. Widziałam ten filmik w zeszłym roku na Mikołajki. Koleżanka mi taki numer zrobiła że mi go z projektora na ścianie wyświetliła. Masakra dostać taki prezent to jakby strzelić sobie w głowę. Ten święty Mikołaj przychodzi chyba to bardzo ale to bardzo niegrzeczny dziewczyn i to w ramach kary jakieś chyba. Bo trzeba by być niezłą fetyszystka żeby coś takiego się komuś podobało i żeby być zadowolonym z takiego prezentu. Ten filmik powinien nazywać się chyba obleśny Mikołaj.

dodano: 2017-11-29 09:51:37 przez: host-89-228-243-95.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.95
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.