Szczery wywiad - Jest jak jest

kategoria Wpadki

Szczery wywiad - Jest jak jest

Z przyczyn od nas niezależnych film - Szczery wywiad - Jest jak jest jest aktualnie niedostępny.

Wywiady przeprowadzane w nocnych klubach i dyskotekach zawsze charakteryzują się oryginalnymi odpowiedziami, choć i pytania często do wyszukanych nie należą. Dlaczego Parlament? - Ponieważ to jest najlepszy klub w Gdańsku. Dziewczyny bardzo ładne, piękne koleżanki są, no ale jak widać tutaj jest jak jest... Tym razem trafiło na szczerego chłopaka który wymieniał zalety odwiedzonego lokalu i opisywał bawiące się w nim niezwykle atrakcyjne kobiety, podsumowując pod koniec urodę swojej partnerki - choć ta zdaje się nie zrozumiała puenty wypowiedzi.

dodany: 29 marca 2015 wyświetleń: za: 12 przeciw: 6

Film Szczery wywiad - Jest jak jest (id: 1787) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Sebastian

Koleś jest mocny, jednak tej nocy nie spędzi zapewne miłosnych uniesień z blond pięknością stojącą obok o ile w ogóle laska się skapnie, bo wygląda na blacharę którą można wyzywać a ona uśmiecha się nie rozumiejąc o co chodzi :)

dodano: 2015-03-30 09:19:47 przez: aein241.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.186.221.241
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.