Szczur w przebieralni

kategoria Rozrywkowe

W pewnym sklepie z odzieżą chłopaki robią sobie żarty, wielki zdalnie sterowany szczur z wielkim ogonem wbiega prosto do damskiej przebieralni w momencie gdy przebiera się tam jakaś klientka. Mechanizm jest bardzo prosty. Panowie czekają w ukryciu aż do przebieralni wejdzie jakaś klientka z ubraniem do przymierzenia. Czekają chwilę by ofiara zdążyła się rozebrać, po czym pod drzwiami wpuszczają wielkiego strasznego sztucznego szczura. W każdym przypadku kończy się tak samo - wystraszona babka wybiera z piskiem z przebieralni bez względu czy jest ubrana, czy naga. Wszystkie panie wybiegają z przebieralni piszcząc i krzycząc, a będąc w bezpiecznym miejscu dopiero orientują się że to jest żart, i padły ofiarą ukrytej w przebieralni kamery.

dodany: 27 stycznia 2012 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Szczur w przebieralni (id: 1350) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 stycznia 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

Dobre i jak widać nie tylko kobietki boją się szczura. choć ciekawiej by było gdyby ten dowcip przeprowadzili w sklepie z kostiumami kąpielowymi ;-p

dodano: 2012-01-27 14:46:37 przez: host-89-229-239-106.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.239.106

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.