Tak się puszcza że wyrwała rure w tramwaju

kategoria Dziewczyny

Wesołe koleżanki wracały lub jechały z imprezę na imprezę, i jedna przed drugą chcąc być zabawniejszą wygłupiają się w tramwaju. Jedna z lasek domaga się by ktoś jej puścił muzykę bo chce tańczyć, skoro nikt nie chciał puścić wpadła na pomysł by urządzić sobie huśtawkę z poręczy w tramwaju. Tak jak się powiesiła na poręczy tak ją urwała i spadła na podłogę tramwaju. Sam moment glebnięcia o ziemię jest dość zabawny, choć filmik mógł by służyć Zakładowi Komunikacji Miejskiej jako dowód dewastacji pojazdów komunikacji miejskiej...

dodany: 1 października 2014 wyświetleń: za: 18 przeciw: 10

Film Tak się puszcza że wyrwała rure w tramwaju (id: 1301) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 października 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 28.

Komentarze do filmu

Tomek

Hej pijana dziewczynko z tego śmiesznego filmiku. Jeśli chcesz się pokręcić na rurce chodź do mnie. Moja rurka jest grubsza ale też dasz radę zakręcić. Pijane dziewczyny to potrafią imprezować. Brałbym obie.

dodano: 2017-10-12 18:54:32 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.