Tampon zamiast herbaty

kategoria Reklamy

Przerwa na herbatkę? widocznie dziewczyna bardzo zapracowana jest bo pomyliła tampon z saszetką herbaty. Tylko o ile tampon łatwo zaparzyć w szklance wody, to saszetkę umieścić tam gdzie zwykle umieszcza się tampon wymaga szczególnych umiejętności. Bardzo zabawna reklama znanego producenta herbaty, która jak widać może się nadać również do innych celów. Pytanie tylko czy dziewczyny tak samo pozytywnie skojarzą umieszczenie woreczka herbaty tam gdzie zwykle wkładają tampon. No ale być może z tego właśnie względu reklama ta nie była emitowana w Polskiej telewizji.

dodany: 30 marca 2016 wyświetleń: za: 20 przeciw: 6

Film Tampon zamiast herbaty (id: 1983) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 30 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Leszek

Śmiesznych filmików z różnego rodzaju pomyłka mi w internecie jest od groma. Ale przyznam się że nie widziałem jeszcze filmiku z taką sytuacją żeby pomylić tampon z woreczkiem herbaty ekspresowej. A tak przy okazji może jakaś dziewczyna Wyjaśnij mi czy istnieje tampon ekspresowy? Ale wracając do tego śmiesznego filmiku to czy jeżeli ta typiara i do szklanki z gorącą wodą wsadziła sobie tampon to czy tam gdzie zwykle wkłada się tampon włożyła torebkę herbaty? No dziewczyny przyznać się czy któraś sobie herbatę tam usuwała? Byłby złoty deszcz herbaciany A to zmieniłoby oblicze herbaty i złotego deszczu na zawsze.

dodano: 2018-09-10 12:36:21 przez: public-gprs389052.centertel.pl, ip: 37.47.150.253
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.