Tampon zamiast herbaty

kategoria Reklamy

Przerwa na herbatkę? widocznie dziewczyna bardzo zapracowana jest bo pomyliła tampon z saszetką herbaty. Tylko o ile tampon łatwo zaparzyć w szklance wody, to saszetkę umieścić tam gdzie zwykle umieszcza się tampon wymaga szczególnych umiejętności. Bardzo zabawna reklama znanego producenta herbaty, która jak widać może się nadać również do innych celów. Pytanie tylko czy dziewczyny tak samo pozytywnie skojarzą umieszczenie woreczka herbaty tam gdzie zwykle wkładają tampon. No ale być może z tego właśnie względu reklama ta nie była emitowana w Polskiej telewizji.

dodany: 30 marca 2016 wyświetleń: za: 16 przeciw: 7

Film Tampon zamiast herbaty (id: 1983) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 30 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: film z tamponem i saszetka herbaty, herbata vs tampon, herbata z tamponem, reklama herbaty i tampona, reklama herbaty w saszetce smieszne, reklama herbaty w saszetce smieszne i tampon, reklama herbaty z tamponem, reklama tamponu herbaty, reklama.herbaty i tamponu, smieszna reklama herbaty, tampon cherbata, tampon zamiast herbaty.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.