Tego tańca weselnego nie zapomnie

kategoria Taniec

Oryginalny sposób by na salę weselną wejść z ogromnym rozmachem. Na taki pomysł właśnie wpadła para weselna która zebranych gości chciała zaskoczyć efektownym skokiem podczas tańca tylko że skok ten zupełnie się nie udał a pani młoda na pewno tego nie zapomni. To takie salto w wykonaniu pana młodego który rozpędzony wpadł wprost na swoją małżonkę. Chyba chciał szybko zatuszować całą wpadkę bo trochę na siłę stawiał żonę na nogi ta chyba jednak zemdlała bo zupełnie nie była w stanie ustać na nogach. Salto zakończone na jej głowie to zdecydowanie nie zbyt dobre rozpoczęcie zabawy weselnej bo skończyć to się mogło wizytą w szpitalu.

dodany: 2 czerwca 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 2

Film Tego tańca weselnego nie zapomnie (id: 2216) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Taniec, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 czerwca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Iza

Na każdym weselu jest niemal ta sama historia. Do oczepin Wszyscy zachowują się trzeźwo i poprawnie. A po oczepinach jakby ludziom mózg zabrało. A po oczepinach jakby ludziom mózg zabrało czy to wina alkoholu nie wiem ale na ilu weselach była zawsze jest ta sama historia. Starzy tańczą jakby mieli naście lat. Niby OK tylko szkoda że sami siebie nie widzą. Na drugi dzień ręce połamane siniaki pobijanie jakby z mordobicia wrócili.

dodano: 2017-11-29 09:49:47 przez: host-89-228-243-95.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.95
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.