Telefon w walce bokserskiej

kategoria Sportowe

Podczas walki bokserskiej jednemu z zawodników wypadł telefon z kieszeni. Sędzia przerwał pojedynek i wspomniany telefon oddał sekundantowi, jednak można by się zastanawiać po co zawodnikowi walczącemu w ringu telefon? Przecież w takich rękawicach bokserskich nie był by i tak w stanie się nim posługiwać bez względu czy był to dotykowy smartfon czy zwykły telefon z przyciskami. Być może zawodnik idąc walczyć w ringu, zabrał telefon by mógł zadzwonić po posiłki w razie nokautu, być może miał zestaw głośnomówiący albo wręcz przeciwnie - chciał sobie zrobić tak modne ostatnio selfie w czasie lub po walce.

dodany: 2 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 11 przeciw: 1

Film Telefon w walce bokserskiej (id: 1810) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 12.

Komentarze do filmu

Tomek

Dzwonił do żony że się nie wyrobi i nie będzie mógł iśc na obiad do teściowej. Wiem bo mi tata mówił. Fajna walka, gala bokserska prawie taka jak u nas :)

dodano: 2015-04-03 22:04:27 przez: host-89-229-87-155.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.87.155
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.