Ten Mikołaj przychodzi do niegrzecznych dziewczynek

kategoria Faceci

Ej dziewczynko byłaś grzeczna ostatniego roku? Jeśli tak to może do Ciebie też przyjdzie ten Święty Mikołaj? Taki oto śmieszny filmik pojawił się w internecie tuż przed świętami. Choć już za mało czasu na poprawę zachowania zwłaszcza jeśli grzeszyło i rozrabiało się cały rok, ale zawsze można postarać się o prezent od Świętego Mikołaja na przyszły rok. Tylko czy ten Mikołaj za rok będzie w tej samej formie, by tak efektownie zatańczyć rozbierając się jednocześnie. Choć striptiz to nie jest to czym Mikołaje zajmują się na co dzień to jednak trzeba przyznać że ten pokaz mikołajowi wyszedł dość zawodowo.
Koleżanko, pamiętaj jeśli byłaś grzeczna ten Mikołaj może spuścić się kominem również do Twojego pokoju... przygotuj więc za w czasu odpowiednią muzykę i zadbaj o odpowiedni nastrój... Wesołych Świąt.

dodany: 23 grudnia 2016 wyświetleń: za: 18 przeciw: 9

Film Ten Mikołaj przychodzi do niegrzecznych dziewczynek (id: 2120) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: pomocnicy mikolaja przychodzą do niegrzecznych.

Komentarze do filmu

Teresa

No właśnie a może mi ktoś powiedzieć dlaczego ta dziewczyna jest rogata? tzn dlaczego ona ma diabelskie rogi? to znaczy że co że ona jest diablicą i przyszedł do niej Mikołaj się rozbierać? Dziwne przesłanie tego świątecznego filmiku jest - a może nie miał być to filmik świąteczny tylko świński? Wtedy wszystko stało by się jasne. Tak czy inaczej chyba nie przystoi tak Mikołajowi w takich filmach występować, bo małe dzieci mogły by pomyśleć że taka jest rola świętego Mikołaja - a przecież dobrze wiemy że tak nie jest. To że staruszek ma krzywą laskę i spuszcza się przez komin nie oznacza że czuje się niedowartościowany i że musi upadlać się rozbierając się przed dziewczynami zwłaszcza takimi symbolizującymi zło i diabła.

dodano: 2016-12-27 10:33:22 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.