To miała być kara zdenerwowanej partnerki

kategoria Dziewczyny

Wyraźnie zdenerwowana dziewczyna postanawia się w okrutny sposób zemścić na swoim chłopaku dewastując mu samochód. Dziewczyna rozsmarowała na masce samochodu jakieś śmieci i spryskała jakimś środkiem w aerozolu. Wszystko za zdradę jakieś podobno się dopuścił jej chłopak. Znalazła gdzieś damskie czerwone majtki co było wyraźnym dowodem zdrady. Koleś dodatkowo oberwał tymi majtkami po czym wsiadł do samochodu zaparkowanego obok i odjechał - jak się okazało samochód na jaki zdenerwowana dziewczyna wysypała śmieci nie był jej chłopaka a bogu ducha winnemu sąsiadowi. Ten zupełnie nie rozumiejąc sytuacji nie potrafił zrozumieć dlaczego sąsiadka zdewastowała mu tak samochód. A wszystko za sprawą pomyłki zaparkowanych samochodów.

dodany: 18 września 2017 wyświetleń: za: 18 przeciw: 3

Film To miała być kara zdenerwowanej partnerki (id: 2244) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 września 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Renatka

Kolejny filmik dokumentujący fakt że zazdrość i złość do niczego dobrego nie prowadzi.

dodano: 2017-11-27 13:15:49 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Ania

Moje poglądy pewnie dziwne ale Zawsze uważałam że zazdrość do niczego nie prowadzi. Gdy mój facet zrobi coś z inną nie jestem zazdrosna. Mam na to inne swoje sposoby. Na tym filmiku widać że zazdrość również się nie sprawdziła. Ciekawe jaki był ciąg dalszy tego filmu. Może skoro ta dziewczyna była zazdrosna o inną i zrobiła to co zrobiła nie winnemu facetowi to może powinna teraz z nim odegrać się na swoim facecie. Dziewczyny co wy na to. Jeśli tamten jej facet ją zdradził i ona zrobiła to z nerwów i fakt że się pomyliła to może by odegrać się na swoim chłopaku powinna teraz udobr****** tego omyłkowego gościa i zrobić mu coś fajnego. Pewnie byłby zadowolony i zapomniał by o tym co zrobiła z jego samochodem. A jej chłopak byłby właściwie ukarany.

dodano: 2017-10-17 16:40:02 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70
Adamek

Haha dobre, ale baby są jednak głupie. Jak można tak się pomylić? Wzięła i zmasakrowała samochód bogu winnego kolesia. Ciekawe czy sama z własnej woli naprawiła swój błąd i posprzątała mu te śmieci z samochodu. Masakra jakaś z tymi zazdrosnymi kobietami. Pewnie rozpięła dekolt pomrugała oczami i już sprzątać nie musiała bo koleś pomyślał że ta da mu wsadzić.

dodano: 2017-09-25 12:05:26 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.