Twardziel i rakieta

kategoria Rozrywkowe

Nie ma co, koleś postanowił zmierzyć się z odpaloną rakietą ale chyba nie spodziewał się że odpalona rakieta będzie napierała i napierała a nie tylko się odbije o poleci dalej. Całe szczęście że koleś zdążył uciec i strącić rakietę zanim eksplodowała mu między jajkami, inaczej fajerwerki zakończyły by się piękna jajecznicą. Ciekawe czy ten śmieszny filmik powstał w wyniku przegranego zakładu, czy to może jest jakiś sposób na test męskości? Tak czy inaczej nie warto chyba testować takiego sposobu na odpalanie fajerwerków podczas nadchodzącego sylwestra, Nowy rok powitać bowiem można na oddziale w szpitalu.

dodany: 31 grudnia 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 7

Film Twardziel i rakieta (id: 2133) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Renatka

Faceci nie mogą nazywać się twardzielami bo mają za mało dziurek do wystrzeliwania rakiet. Żaden facet nie stanie do konkurencji z dziewczyną na oryginalność wystrzeliwania rakiety bo ta może wsadzić rakietkę do innej dziurki o której facet tylko marzy. Jak chcecie mogę pokazać wam z której dziurki ja wystrzeliła swoją rakietę witając nowy rok.

dodano: 2017-11-27 11:10:30 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.