Urban i Ogórek

kategoria Polityczne

Kampania prezydencka nabiera rozpędu i kolorów zwłaszcza że do poparcia Magdaleny Ogórek, kandydatki SLD przystąpił słynny aczkolwiek kontrowersyjny były polityk Jerzy Urban. Pani Magdalena Ogórek, choć dotychczas prawie nie znana stała się bardzo rozpoznawalną osobą od momentu ogłoszenia jako kandydatki Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Urząd Prezydenta RP w nadchodzących wyborach. Od tego czasu w okół pani Magdy zrobiło się dość głośno, zarówno za sprawą jej kandydatury jak i głoszonego programu. Dziś do głosu doszedł również pan Jerzy Urban, który na tym dość śmiesznym filmiku wymachując przysłowiowym ogórkiem popiera kandydaturę Pani Magdy, choć poparcie to wyrażone jest w specyficzny - kontrowersyjny sposób.

dodany: 28 marca 2015 wyświetleń: za: 11 przeciw: 6

Film Urban i Ogórek (id: 1774) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Polityczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Tomek

Bardzo lubię Pana Urbana ponieważ mimo swojego podeszłego wieku potrafi doskonale zachowywać dystans do samego siebie jak i otaczającej nas rzeczywistości.

dodano: 2015-03-28 20:51:47 przez: host-89-229-237-133.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.237.133
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.