Uroczy kotek

kategoria Zwierzaki

No popatrzcie na tego koteczka i niech mi ktoś powie czy on nie jest uroczy? Nie bez powodu właściciel tego kota nagrał go i filmik wrzucił do internetu. Filmiki z kotami w roli głównej cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Tak samo jak popularny stał się Atlas kotów który przeglądał prezes pewnej popularnej partii politycznej, notabene prywatnie miłośnik kotów. Filmik ten nie jest kolejnym filmikiem na którym przerażony Kot ucieka przed ogórkiem. Na tym słitaśnym filmiku mały kotek wdzięcznie pozuję do kamery. Jeśli Jesteś miłośnikiem kotów to ten filmik Jest właśnie dla ciebie. Jeśli w Internecie szukasz odpowiedzi na pytanie Czy warto mieć kotka to po obejrzeniu tego filmiku być może uzyskasz odpowiedź.

dodany: 30 listopada 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 4

Film Uroczy kotek (id: 2308) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 30 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Adrian

No to prawda że ten kotek jest bardzo uroczy ale ja zamiast kota wolałbym mieć w domu lemura. Na tym drugim filmiku z tym lemurem po prostu nie wiem co powiedzieć bardzo mi się tamten lemur podoba.

dodano: 2017-12-03 15:38:31 przez: host-89-229-235-249.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.235.249
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.