Uroczy mały kotek w kąpieli

kategoria Zwierzaki

Śmieszny filmik na którym właściciel uroczego małego kotka postanowił pokazać nam jak jego kot wygląda i zachowuje się podczas kąpieli. Oglądając filmik wyraźnie widać że kot nie ma najmniejszej ochoty na kąpiel, i nie sprawia mu to żadnej przyjemności wyje przy tym wydając z siebie dziwne nieprzypominające kota odgłosy. Chyba nie ma kota który lubił by się kąpać w wodzie tym bardziej z udziałem jakiś szamponów czy płynów do kąpieli. Jednak jako zwierze domowe prędzej czy później przychodzi czas na kąpiel. Kot ten podczas gdy właściciel polewa go wodą wydaje z siebie śmieszne odgłosy przypominające gaworzenie małego dziecka. Zabawny sposób porozumiewania się z właścicielem kota.

dodany: 1 listopada 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 1

Film Uroczy mały kotek w kąpieli (id: 2279) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Iza

A które zwierzę domowe zwłaszcza lubi się kąpać Chyba żadne. Nic dziwnego więc że ten biedny kotek tak płacze przy kąpieli. Koty ogólnie nie lubię się kąpać wolę się wylizywać. Zwłaszcza że futro kota mokre wygląda bardzo śmiesznie. A mokry kot to zły kot w dodatku taki jakiś pokraczny.

dodano: 2017-11-30 08:37:19 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247
Waldek

No filmik może i śmieszne, ale dla mnie trochę niezrozumiały. Zupełnie nie rozumiem dlaczego ludzie cieszą się tak z zachowania kotów. To że piszczy panicznie boją się kąpieli to takie śmieszne jest? Trochę nie rozumiem tego fenomenu wygłupianie się kotów nagrywania ich wrzucania do internetu. Może jest to jakiś chociaż i mi to wytłumaczy?

dodano: 2017-11-08 10:29:57 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.