Urodzinowe wpadki

kategoria Wpadki

Zastanawiacie się jakie urodzinowe wpadki przytrafiają się najczęściej solenizantom podczas ich wielkiego święta? Zdarzenia związane z tortem - bowiem tort to przecież nieodłączny atrybut urodzin. niewielki problem gdy zdarzy się że tort spadnie, lub ktoś niosący tort niespodziankę przewróci się z nim niszcząc urodzinowy poczęstunek ale jednocześnie rozweselając imprezę, o wiele jednak więcej jest śmiesznych sytuacji w których od zapalonych świeczek na torcie zapalają się włosy najczęściej solenizantek zdmuchujących świeczki. Czemu tak się dzieje, być może dlatego że dziewczyny mają zwykle długie włosy a by zdmuchnąć świeczki na torcie trzeba się nad nim nieco pochylić. Spalone włosy to zapewne nie jest realizacja życzenia urodzinowego, bo nie sądzę by znalazła się choć jedna dziewczyna pragnąca w dniu swoich urodzin spalić sobie włosy na głowie.

dodany: 27 listopada 2016 wyświetleń: za: 15 przeciw: 9

Film Urodzinowe wpadki (id: 2088) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Tadeusz

Kiedyś na moim przyjęciu urodzinowym właśnie tak samo zapaliły się włosy mojej cioci która pochyliła się nad tortem żeby przeczytać życzenia i nie zauważyła że się jej włosy palą od świeczek. Ta sytuacja zupełnie zepsuła moje przyjęcie urodzinowe więc za bardzo tego dobrze nie wspominam i wcale nie jest mi do śmiechu bo to była moja nieudana osiemnastka.

dodano: 2016-12-03 21:46:10 przez: host-89-229-238-175.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.238.175
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.