W chińskiej restauracji

kategoria Wpadki

Tego zapewne się nie spodziewali, podczas wspólnego posiłku para młodych ludzi siedzi przy stoliku jednej z chińskich restauracji. Mężczyzna prosi kelnerkę zapewne o uzupełnienie oleju w pojemniku do fondue. Niczego się nie spodziewają siedzą i jedzą podczas gdy kelnerka podchodzi do stolika z butelką żółtego płynu. Gdy przechyla butelkę dochodzi do eksplozji i ogromnego ognia. Wszystko wskazuje że pracownica chińskiej restauracji pomyliła olej z jakimś łatwopalnym płynem służącym do rozpałki, gdyż reakcja jaka zachodzi na stoliku jedzących posiłek ludi przypomina detonację ładunku wybuchowego. Jak widać spożywając posiłek w restauracji trzeba być bardzo czujnym, zwłaszcza gdy jest to chińska restauracja a dania podawane są, lub opiekają się na rozgrzanym oleju lub otwartym ogniu.

dodany: 27 marca 2015 wyświetleń: za: 11 przeciw: 1

Film W chińskiej restauracji (id: 1686) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 12.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: chinskie filmiki smieszne, chińskie śmieszne filmiki, hinskie smieszne filmiki, jak jesc w chinskiej restauracji by nikogo nie obrazic, mięso w chińskiej restauracji, mózg w restauracji chinskiej, smieszne chinskie filmiki you tubie, smieszne filmy hinskie.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.