W chińskiej restauracji

kategoria Wpadki

Tego zapewne się nie spodziewali, podczas wspólnego posiłku para młodych ludzi siedzi przy stoliku jednej z chińskich restauracji. Mężczyzna prosi kelnerkę zapewne o uzupełnienie oleju w pojemniku do fondue. Niczego się nie spodziewają siedzą i jedzą podczas gdy kelnerka podchodzi do stolika z butelką żółtego płynu. Gdy przechyla butelkę dochodzi do eksplozji i ogromnego ognia. Wszystko wskazuje że pracownica chińskiej restauracji pomyliła olej z jakimś łatwopalnym płynem służącym do rozpałki, gdyż reakcja jaka zachodzi na stoliku jedzących posiłek ludi przypomina detonację ładunku wybuchowego. Jak widać spożywając posiłek w restauracji trzeba być bardzo czujnym, zwłaszcza gdy jest to chińska restauracja a dania podawane są, lub opiekają się na rozgrzanym oleju lub otwartym ogniu.

dodany: 27 marca 2015 wyświetleń: za: 16 przeciw: 6

Film W chińskiej restauracji (id: 1686) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: chinskie filmiki smieszne, chińskie śmieszne filmiki, hinskie smieszne filmiki, jak jesc w chinskiej restauracji by nikogo nie obrazic, mięso w chińskiej restauracji, mózg w restauracji chinskiej, simieszne filmy chińskie, smieszne chinskie filmiki you tubie, smieszne filmy hinskie, szmieszne filmiki hinskie.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.