Walki w błocie

kategoria Faceci

Męska zabawa - walka w błocie? być może panowie zainspirowali te zmagania obserwując walczące w kisielu panie w nocnym klubie - choć szczerze w to wątpię. Przypomina to jednak bardziej uliczne wyrównywanie rachunków. Wsłuchując się w tłumaczenie jednego z mężczyzn poszło o Ukrainę. Być może konflikt ukraiński udało by się rozwiązać takimi właśnie walkami w błocie. Wiele osób było by z takiej formy rozwiązywania konfliktów zapewne zadowoleni. Na amerykańskich filmach twardziele w błocie często grają w football amerykański - u nas można kogoś obrzucić błotem, tu jak widać walczy się w błocie i nikogo to nie dziwi, dzieje się to bowiem w środku dnia, na środku osiedla.

dodany: 19 marca 2016 wyświetleń: za: 20 przeciw: 2

Film Walki w błocie (id: 1959) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Tomek

Hehe naprawdę dobre. Spoko sposób na rozwiązywanie konfliktów. Politycy w Polsce zamiast obrzucać się błotem na antenach telewizji mogli by właśnie w taki sposób rozwiązywać swoje konflikty!

dodano: 2016-03-19 11:15:00 przez: host-89-229-64-155.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.64.155
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.