Weekend 3D czyli Duda Doda Dupa

kategoria Celebryci

Szerokim łukiem w ogólnopolskich mediach rozeszła się wiadomość o weekendzie 3D jaki miał miejsce na imprezie z okazji 25 lecie Super Ekspresu. Jednym z zaproszonych gości był Pan Prezydent Duda wraz z małżonką. Jedną z wokalistek była też Doda znana ze swoich oryginalnych, często szokujących strojów. Jak można było się domyślić tak też było i tym razem. była to jak się okazuje dobra sytuacja by zaistnieć, a zgodnie ze starą zasadą, nie ważne jak mówią, byle mówili. Pytanie tylko czy taka sytuacja wpływa na poprawny wizerunek głowy państwa, bowiem w internecie teraz pełno materiałów, memów i gagów z prezydentem Dudą odbierającym ciastko od Dody mającej na sobie prześwitujące rajstopy.

dodany: 26 listopada 2016 wyświetleń: za: 11 przeciw: 10

Film Weekend 3D czyli Duda Doda Dupa (id: 2095) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Celebryci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 26 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Tomek

No niema co. Chyba nie przystoi tak prezydentowi występować w takim towarzystwie choć jak go nie lubię to po tym to co powiedział w mediach że cytuje Pani Doda powinna się cieplej ubierać to rozbawiło mnie do łez.

dodano: 2016-12-02 23:25:09 przez: host-89-229-88-246.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.88.246
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.