Wejścia na żywo ze stref kibica

kategoria Sportowe

Podczas relacji ze stref kibica dziennikarze mają prawdziwy problem by skupić się na swoim wystąpieniu przed kamerą - zwłaszcza gdy są to wejścia na żywo - przekonała się o tym Agnieszka Oszczyk, dziennikarka Panoramy która została wręcz porwana przez bawiący się tłum hiszpańskich kibiców.

dodany: 19 czerwca 2012 wyświetleń: za: 20 przeciw: 4

Film Wejścia na żywo ze stref kibica (id: 1382) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 czerwca 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Patrycja

Wcale mnie taka żywiołowość nie dziwi, byłem w Hiszpanii na niejednym festynie www.hiszpania24.org/przewodnik/festyny choćby tu opisanym i zawsze ale to zawsze ludzie reagują na wszystko spontanicznie. Mężczyźni komplementami zaczepiają kobiety i starsze dziewczyny a te nie reagują z pogardą, ale uśmiechem i zadowoleniem. To wszystko sprawia że podróżowanie do Hiszpanii ma w sobie coś takiego że co roku się chce tam wracać. Nie jestem w stanie określić ile wakacji spędziłam już w Hiszpanii, ale będzie to około 10 i nie myślę nawet by jechać w inne miejsce. Wiem że w ten sposób nie zwiedzę świata jeśli ciągle będę jechała do Hiszpanii ale pogodziłam się z tym już dawno. Świata nie zwiedzę ale Hiszpanię może całą.

dodano: 2016-03-01 21:53:51 przez: host-89-229-233-17.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.233.17
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.