Weselne zabawy

kategoria Rozrywkowe

Na weselu musi być wesoło, i dba o to prowadzący - powszechnie zwany jako kaowiec. Czasem w rolę prowadzącego wciela się zespół weselny mający spore doświadczenie w prowadzeniu zabaw weselnych. Po oczepinach lub też tuż przed kiedy to wszyscy goście weselni są na tyle rozbawieni że nie mają problemu z wyluzowaniem, wtedy nadchodzi najlepszy moment na poprowadzenie zabaw weselnych, a im zabawy są weselsze tym lepiej bawią się goście weselni którzy później na oczepinach nie szczędzą pieniążków dla młodej pary. Udane wesele jest kluczem do udanego związku, a więc sprawdzone zabawy weselne jak taniec z patelnią czy przekładanie kuleczki pod ubraniami sprawdza się na każdym tradycyjnym weselu.

dodany: 12 listopada 2013 wyświetleń: za: 19 przeciw: 7

Film Weselne zabawy (id: 1637) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 12 listopada 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: filmiki weselne zabawy, scenki weselne, smart.diag.pl/smieszne filmy weselne, smieszne filmiki weselne, smieszne filmy weselne, śmieszne zabawy, www śmieszne scenki weselne, zabawa weselna z patelnią i młotkiem, zabawa weselna z patelniami.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.