Wiosna

kategoria Wpadki

Gdy wiosna za oknem, warto wybrać się na łąkę gdzie wśród pszczółek i motyli podziwiać można budzącą się do życia przyrodę. Na łonie przyrody kilka chwil przyjemności postanowili spędzić młodzi ludzie. Zasiedli więc na łące i leżąc podziwiali okoliczną przyrodę. Chwila ta niestety trwała krótko bowiem szybko coś zaczęło padać :-) I choć jest pięknie jak w tytułowej piosence Skaldowie - Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy. Śpiewa skowronek nad nami, Drzewa strzeliły pąkami, Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty.... to jednak wszystko co piękne szybko się kończy.

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 18 przeciw: 3

Film Wiosna (id: 1398) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Anka

Ktoś na niebie owce wypasa, hej popatrz zakwitł już twój parasol, hej nawet w bramie pan walenty stróż puszcza wiosną pierwsze pędy już . hehehe ale słowa tej piosenki idealnie pasują do filmiku ! jestem zaa!

dodano: 2012-11-05 21:36:08 przez: host-89-229-72-54.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.72.54
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.