Wpadka lektorki podczas filmu

kategoria Wpadki

Niebywała wpadka lektorki podczas odczytywania treści do filmu Odnaleziona Miłość - The Marriage Counselor w stacji telewizyjnej Tele5, podczas filmu lektorka komentuje podobieństwo jednego z aktorów do słynnego polityka Janusza Palikota. Prawdopodobnie lektorka myślała że podczas montażu ścieżki dźwiękowej do tłumaczonego filmu, wszystkie komentarze i dźwięki zostaną usunięte. Niestety najwyraźniej ten fragment został przeoczony, i tak został wyemitowany na antenie stacji telewizyjnej Tele5. Na filmie wyraźnie słychać że pani w przerwie odczytywania dialogów z filmu, komentuje wygląd i podobieństwo jednego z mężczyzn w filmie. Swoją drogą jak widać polityka przedarła się praktycznie w każdą dziedzinę naszego życia, a i nawet podczas takiej czynności jak nagrywanie czy spolszczanie filmów nam towarzyszy.

dodany: 12 listopada 2012 wyświetleń: za: 19 przeciw: 5

Film Wpadka lektorki podczas filmu (id: 1418) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 12 listopada 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Jarek

Dobra wpadka lektorki - w trakcie emisji filmu erotycznego "odnaleziona miłość". widzowie tele5 w jednej ze scen usłyszeli, jak lektora porównuje jednego z aktorów do janusza palikota :-)

dodano: 2012-11-12 15:12:22 przez: host-89-229-74-56.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.74.56
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.