Wpadka panny młodej

kategoria Wpadki

Panna Młoda stoi w krzakach i woła pomocy, stało jej się coś strasznego - wielka suknia ślubna zaplątała się w kolczaste krzaki i panienka nie może się teraz uwolnić. Swoją drogą bardzo ciekawe jest co Panna Młoda robiła w tych krzakach w sukni ślubnej? Być może zatrzymała się by w krzakach zrobić siku, wstając po sikaniu zaczepiła suknią i stąd teraz cały problem. Na szczęście chodnikiem przechodzą przechodnie którzy nie odmawiają pomocy nie spodziewając się nawet w jakie kłopoty się pakują pomagając pannie młodej... zostają bowiem przyłapani w krzakach przez księdza, pana młodego i całą zaproszoną rodzinę...

dodany: 24 maja 2011 wyświetleń: za: 16 przeciw: 1

Film Wpadka panny młodej (id: 1255) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 maja 2011 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: obciachowa pani mloda zdjecia, panna mloda smieszne filmiki, weselne wpadki panny młodej, wpadki pani mlodej, wpatki pani mlodej zdjecia.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.