Wpadka podczas romantycznej kąpieli w wannie

kategoria Romantyczne

Ekscytująca i niezwykle romantyczna kąpiel zakochanej pary w wannie pełnej piany. Romantyczna i nastrojowa muzyczka, wino lub szampan w długich kieliszkach no i świeczki rozstawione dookoła wspomnianej wanny. Wszystko w sumie prawie się zgadza gdyby nie to że ten romantyczny blask świeczek przyczynił się do faktu iż kobiecie zapaliły się włosy od świeczki na wannie. Miało być romantycznie a wyszło tragicznie - tego wieczora koleś nie zaliczy do udanych po tym jak stukał swoją partnerkę po głowie by ugasić palące się włosy.
Ciekawe jak ta para wytłumaczyła by się straży pożarnej, gdyby pożar objął nie tylko włosy owej pani ale i pozostałą część łazienki. Jeśli szykujecie romantyczną kąpiel dla swojej ukochanej - pamiętajcie by na krawędzi wanny nie ustawiać płonących świeczek gdyż tak jak na tym śmiesznym filmiku mogą one zapalić włosy ukochanej.

dodany: 16 lipca 2022 wyświetleń: za: 20 przeciw: 2

Film Wpadka podczas romantycznej kąpieli w wannie (id: 2036) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 16 lipca 2022 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.


Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.