Wpadki z życia wzięte

kategoria Wpadki

Wpadki z życia wzięte

Z przyczyn od nas niezależnych film - Wpadki z życia wzięte jest aktualnie niedostępny.

Zbiór śmiesznych wpadek z różnych okoliczności z życia codziennego. Choć w sumie nikomu nic się nie stało to jednak nic tak nie bawi jak cudze nieszczęście. Wiele z tych wpadek jest wynikiem nieprzemyślanych lub do końca nie przewidywalnych zdarzeń. Wiele z nich kosztowało zapewne nie mało by naprawić by doprowadzić do stanu z przed zdarzenia. Na szczęście żadna wpadka się nie zmarnowała bo udało się je wszystkie zarejestrować i służą nam teraz jako dobre komedie z życia wzięte.

dodany: 15 września 2013 wyświetleń: za: 12 przeciw: 5

Film Wpadki z życia wzięte (id: 1581) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: śmieszne filmiki prosto z życia, smieszne filmiki z zycia wziete, śmieszne zdarzenia, śmieszne zdarzenia z życia wzięte, z zycia wziete filmiki.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.