Wyrzutnia fajerwerków

kategoria Rozrywkowe

Wypięty tyłek i mała rakieta odpalana zapalniczką i jak się okazuje daje tyle radości. Kolejny śmieszny filmik z kolejnymi śmiałkami wkładającymi sobie rakietę do dupy. Ostatnio to prawdziwa plaga pomysłowych aczkolwiek mało rozważnych ludzi wkładających sobie rakietę do tyłka. Oglądając takie filmiki można dojść do wniosku że statystycznie większość rakiet nie startuje a strumień palącego się prochu parzy tyłek. Tak też okazało się w tym przypadku, odpalona rakieta zatrzymała się w zaciśniętej dupie i konkretnie gościa poparzyła. Jak koleś nie będzie mógł usiąść na tyłku to więcej na takie pomysł nie będzie wpadał a fajerwerki odpalał (o ile w ogóle) będzie tylko witając nowy rok.

dodany: 9 stycznia 2017 wyświetleń: za: 14 przeciw: 2

Film Wyrzutnia fajerwerków (id: 2129) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Renatka

No niebawem przywitamy Nowy Rok i znowu trzeba będzie zastanawiać się w jaki sposób go powitać. Każdego roku ludzie szukają oryginalnych pomysłów na powitanie nowego roku więc nie dziwię się że typiara postanowiła wsadzić sobie rakietę w dupę. Tylko takie odpalanie rakiet jak z własnego tyłka zawsze źle się kończy. Najczęściej poparzeniem albo jakimś innym niekoniecznie miłym wspomnieniem choć oczywiście dla oglądających taki film to kupa śmiechu. Ja chyba nie podjęłabym takiego wyzwania za żadne pieniądze. Mimo wszystko Gratuluję odwagi. Ciekawe czy kiedyś pojawi się filmik na którym dziewczyna odpali I wystrzeli fajerwerek ale z innej dziurki.

dodano: 2017-11-27 11:07:17 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.