Wyszedł jej cycek

kategoria Telewizyjne

Podczas jednego z popularnych porannych programów telewizyjnych w bloku gimnastycznym doszło do niecodziennej sytuacji. Zaproszona do ćwiczeń jedna z prowadzących tak ochoczo ćwiczyła i podskakiwała że nawet się nie zorientowała kiedy z pod koszulki wysunęła się jej część ciała. Takie właśnie są uroki programów emitowanych na żywo, że nie zawsze można wszystko przewidzieć, ale to chyba nikomu nie bardzo przeszkadza zwłaszcza w tym konkretnym przypadku. Choć sytuacja z wystającym cyckiem mogła się wydawać krępująca, to jednak bohaterka wyszła z tej sytuacji z uśmiechem na ustach.

dodany: 20 listopada 2007 wyświetleń: za: 10 przeciw: 8

Film Wyszedł jej cycek (id: 686) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 listopada 2007 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Tomek

Fajna laska, nie wygląda na taką co by się wstydziła więc nie rozumiem dlaczego tan nerwowo zareagowała. ładne ma cialo i nie powina się wstydzić. więcej takich kobiet w telewizji poproszę

dodano: 2007-11-20 13:32:35 przez: am202.internetdsl.tpnet.pl, ip: 80.53.170.202
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.