Wyszedł na jaw przekręt podczas losowania

kategoria Telewizyjne

Czy różnego rodzaju losowania lotto i inne teleturnieje to ściema? Czy w dzisiejszych czasach kiedy typowane numerki przechowywane są w jednej bazie w jednym systemie- wytypowanie najbardziej opłacalnej z punktu widzenia organizatora loterii kombinacji cyfr nie stanowi żadnego problemu mamy podstawy do wątpienia w uczciwość organizatorów takich loterii? A no oglądając ten śmieszny filmik z losowania z całą pewnoscią mamy podstawy przypuszczać ze prowadząca losowanie znała wcześniej wylosowane cyferki. Pech prowadzącej polega na tym że wyczytuje pomyłkowo inną niż wylosowana cyfra, ta jednak jak się okazuje losuje się chwilę później. Przypadek? Nie sądzę..

dodany: 21 maja 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 7

Film Wyszedł na jaw przekręt podczas losowania (id: 2210) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 21 maja 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Jacek

Co jak co ale ta pani która prowadzi losowanie tych kulek jest piękna. Szkoda że naszego losowania Lotto nie prowadzą tak pięknej dziewczyny tak pięknych strojach demonstrując swoje piękne wdzięki.

dodano: 2018-01-09 14:35:08 przez: public-gprs395550.centertel.pl, ip: 37.47.176.95
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.