Youtuber i jego test telefonu

kategoria Wpadki

Prowadzenie kanału na popularnym serwisie video stało się niemal obowiązkową czynnością wśród nastolatków. Młode osoby prześcigają się w pomysłach na temat prowadzenia swojego wideo kanału. ten kolejny YouTuber wcale nie jest oryginalny postanowił bowiem prowadzić kanał z testami i prezentacjami różnych nowinek elektronicznych. jako główny materiał swojego filmiku wykorzystał najnowszy model pożądanego smartfonu. Chciał zademonstrować jego wytrzymałość na uderzenia. a może była to prezentacja super wytrzymałe go etui na telefon bądź naklejki chroniącej wyświetlacz wspomnianego telefonu. Co by to nie było nie sprawdziło się. Mina i reakcja YouTubera mówi sama za siebie. Prezentacja nie poszła pomyśl i aczkolwiek powstał całkiem śmieszny filmik. teraz wystarczy przemianować kanał na śmieszne filmy i wszystko będzie w jak najlepszym porządku.

dodany: 22 lutego 2019 wyświetleń: za: 11 przeciw: 2

Film Youtuber i jego test telefonu (id: 2404) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 22 lutego 2019 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Alfred

Osobiście powiem wam że trochę już mnie drażnią te filmiki produkowane nagminnie hurtowo przez wszelkiej maści YouTuberów. ja wiem że każdy chce zaistnieć w sieci zarobić i stać się popularnym i rozpoznawalny ale nie da się już tego oglądać. a najgorsze że wszystkie wstawki i wszystkie filmiki są nagrywane na jedno kopyto każdy od siebie tylko z żyda mało kto wymyśla coś oryginalnego. jedyne filmiki które wymieniają się na tle konkurencji to właśnie takie że coś komuś pójdzie nie tak i powstaje jakiś śmieszny filmik tym różni się od innym że jest śmieszne właśnie.

dodano: 2020-04-17 19:10:53 przez: 89-78-44-106.dynamic.chello.pl, ip: 89.78.44.106

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.