Z blondynką w windzie

kategoria Dziewczyny

Pewna blondynka w windzie naciska przycisk stop i zabiera się za podryw faceta z którym w tej windzie się znajduje. W uwodzicielski i jednoznaczny sposób rozpina koszulkę i przytula się do faceta, ten łapie ją za ramiona odwraca tyłem i każe się pochylić, blondynka robi to z myślą że zrobią to od tyłu, facet natomiast staje na niej jak na stopniu i wychodzi wyjściem awaryjnym z windy :-) Do czego służy blondynka? Jako stopień w windzie to chyba kolejna jej funkcjonalność.

dodany: 28 września 2009 wyświetleń: za: 18 przeciw: 8

Film Z blondynką w windzie (id: 1073) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 września 2009 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Tomek

Kiedyś trafi na takiego faceta który nie odpuści i będzie miała przygodę na całe życie. Jak ją przeleci tak w windzie że ta odleci. Jest tutaj taki filmik o prowokatorka jak w windzie dziewczyny robią sobie jaja Ale kiedyś Trafiłam na takiego faceta co do parteru sprowadzi i jedną i drugą. Nie będą miały przygodę w windzie.

dodano: 2017-10-12 18:37:20 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.