Z dostawą do domu - ekipa od przeprowadzek

kategoria Wpadki

Prace pewnej ekipy od przeprowadzek i dostaw do domu udało się nagrać kamerą zamontowaną w pojeździe który stał zaparkowany za ciężarówką. Oglądając ten śmieszny filmik z pewnością można dojść do wniosku że ta ekipa nie jest profesjonalną ekipą dostawców towaru. Pewna pani w sklepie budowlanym kupiła towar i zapłaciła za jego dostawę wraz z wyniesieniem. Jednak to co wydarzyło się jest dowodem na to że sama mogła sobie ten towar dostarczyć i lepiej bo na tym wyszła. W pierwszej kolejności kolesie wypakowuje z ciężarówki długie profile po czym jeden z nich idąc tyłem wywraca się opuszczając wszystkie na chodnik. Kobieta Widząc to denerwuje się że po chwilę się poniższą i po wyginają. No dobra każdy mógł się o ten krawężnik potknąć i przewrócić. Następna rzecz jaka była do wyjęcia z ciężarówki to duża kartonowo-gipsowa płyta. Panowie złapali się za tą płytę i zaraz po wyjęciu z paki ciężarówki opuścili ją. Jak to płyta gipsowa pękła i rozleciała się w drobny mak. Właścicielka zakupionego towaru dostała czerwonej gorączki. Ten śmieszny filmik jest idealnym przykładem że nie zawsze ekipa przeprowadzek lub dostawców towaru wykonuję swoją pracę jak należy. A zwykle nie mamy przecież okazji patrzeć im na ręce.

dodany: 9 listopada 2017 wyświetleń: za: 20 przeciw: 5

Film Z dostawą do domu - ekipa od przeprowadzek (id: 2299) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Iza

Przecież widać że ten film to fake. Powiedzcie mi niby po co ktoś miałby nagrywać wyładowywanie samochodu i noszenie gratów do czegoś mieszkania. To nie jest tak że ktoś za nimi stanowi Ulica była zablokowana bo spokojnie można było przejechać obok.

dodano: 2017-11-25 00:42:21 przez: public-gprs391250.centertel.pl, ip: 37.47.159.147
Tomek

Dziękuję bardzo za taką ekipę od przeprowadzek. Kolesie są jacyś na maksa nieogarnięci gdyby faktycznie komuś pomagali się przeprowadzać to niewiele rzeczy nadawałoby się do wniesienia do nowego domu lub mieszkania. Ten filmik wygląda na fake. Zobaczycie że kolesie czego się nie tkną to rozwalają. Rozumiem że można mieć pecha Ale żeby być aż tak bardzo nie ogarniętym debilem to chyba mało prawdopodobne. Dobrze że na samochodzie nie było akwarium pewnie też by je stłukli.

dodano: 2017-11-22 11:24:35 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Krystian

Praca tych panów od przeprowadzek wygląda na fake. Rozumiem że można mieć pecha Potknąć się lub nie ogarnąć ale żeby pracować tak jak Ci Panowie na tym filmiku to już jest aż mało prawdopodobne. Praktycznie wszystko co biorą do rąk to niszczą. Dziwne aż że samochód którym przyjechali jest cały i nic się nie stało po drodze. Jeśli to ekipa od przeprowadzek To ja dziękuję za taką usługę. Bo gdyby rzeczy dojechały do celu to na miejscu wszystko zostałoby zniszczone jak na tym śmiesznym filmiku.

dodano: 2017-11-09 17:15:28 przez: host-89-229-84-117.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.84.117
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.