Za niski most

kategoria Motoryzacja

Kompilacja około 50 wypadków z udziałem ciężarówek i pewnego mostu w USA który okazał się zbyt niskim, lub jak kto woli samochody lub ich przyczepy były za wysokie. Sądząc po ilości zdarzeń z tym tylko jednym mostem, jego wysokość musi stanowić nie lada problem dla kierowców ciężarówek, ponieważ zdarzenie z zahaczeniem przyczepą o most ma jak widać nie jeden ale wielu kierowców. Być może przejazd pod mostem jest niedostatecznie oznaczony, lub wysokość mostu podana na znaku jest nieprawdziwa. Jest też jeszcze jedna możliwość - kierowcy ciężarówek i innych wysokich składów niedostatecznie uważnie patrzą na znaki.
Jest kilku kierowców którym można powiedzieć że się udało - kabiny ich aut, lub naczepy przeszły na przysłowiowe żyletki, są też o wiele więksi pechowcy którzy uderzali w most z dość znaczną prędkością siejąc w okół spustoszenie. Ktoś miał więc pomysł by nagrać te wszystkie przypadki i zmontować w jeden długi film, możemy dzięki temu oglądać 15 minutową kompilacje spotkań kierowców ciężarówek z jednym i tym samym mostem.

dodany: 28 grudnia 2015 wyświetleń: za: 14 przeciw: 4

Film Za niski most (id: 1871) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 grudnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.