Zabawa z psem w aportowanie

kategoria Zwierzaki

To co się stało na tym śmiesznym filmiku to chyba sprawa psa który nie wygląda na specjalnie zadowolonego z czasem wspólnie spędzonym ze swoim właścicielem. Facet który niby spędza czas z psem, rzucając mu do jeziora gałąź nie wykazuje żadnego zainteresowania co jak widać szybko demotywuje czworonoga. Koleś jest wyraźnie bardziej zainteresowany swoim telefonem i to co się na nim wyświetla, niż zabawą z psem. Po którymś rzucie nawet nie orientuje się że zamiast patyka rzucił psu swój telefon do aportowania. Filmik kończy się w dość zabawny sposób kiedy to zamiast psa, aportuje jego właściciel wskakując do jeziora za rzuconym wcześniej telefonem.

dodany: 5 maja 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 6

Film Zabawa z psem w aportowanie (id: 2195) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 maja 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Iza

Zobaczcie jacy ludzie stali się nieszczęśliwi gdy uzależnienie od Internetu i otaczającej ich nowej technologii. Kiedyś każdy z nas marzył o chwili relaksu na łonie natury a obecnie na łonie natury gdy jesteśmy poza zasięgiem doprowadza nas to do szaleństwa bo nie mamy kontaktu ze światem.

dodano: 2017-11-30 08:42:40 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.