Zachciało się jej siku

kategoria Wpadki

Dziewczyny się wygłupiały na ulicy i tak żartowały że jedna z nich dosłownie posikała się ze śmiechu. Jak to się mówi - popuściła w majtki ;-) Każdemu mogło się to przytrafić, i zapewne się przytrafiło. Dziewczyny tak dobrze się bawiły szalejąc i wygłupiając się że jedna z nich dosłownie posikała się ze śmiechu. Chyba każdemu kiedyś przytrafiła się taka sytuacja w której ze śmiechu prawie nie zsikał się w majtki, tu jednak na tym śmiesznych filmiku stało się to co się stało i dziewczyna się zsikała w spodnie. Co zrobić w takiej sytuacji? poszukać odpowiedniego miejsca... tej pani jednak to się nie udało. Jak widać cała sytuacja i mokre spodnie wcale nie zepsuły dziewczyną dobrego humoru - i tak trzymać.

dodany: 19 sierpnia 2007 wyświetleń: za: 16 przeciw: 5

Film Zachciało się jej siku (id: 500) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 sierpnia 2007 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziewczyna posikała się, dziewczyna posikała się w na ulicy, dziewczyna się zesikała, jak sie zsikać, jak sraja dziewczyny filmiki, posikała, posikała się, posikała się -youtube, posikała się na ulicy, zesikała się, zsikała się, zsikałam się.

Komentarze do filmu

Ziolo

Niezla kapa

dodano: 2007-12-17 01:41:08 przez: biu51.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.28.136.51
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.