Zafoliowana muszla klozetowa

kategoria Rozrywkowe

Na zabawny pomysł wpadł chłopak pewnej dziewczyny z którą dzieli wspólna toaletę. Przeźroczystą folią spożywczą owiną muszlę klozetową, w bardzo precyzyjny - dokładny sposób by folia nie była widoczna. Dobrze naciągnięta folia stretch naprawdę jest nie widoczna. Tak zaklejony kibelek zasłonięty deską klozetową naprawdę dla osoby niczego się nie spodziewającej jest sporym zaskoczeniem. I jak się można było domyślać - reakcja dziewczyny która niczego się nie spodziewając chciała skorzystać z toalety była zaskakująca. W ubikacji schowana została kamera która zarejestrowała zachowanie zdziwienie i złość dziewczyny podczas załatwiania swoich potrzeb.

dodany: 17 listopada 2012 wyświetleń: za: 20 przeciw: 7

Film Zafoliowana muszla klozetowa (id: 1422) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 listopada 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Aleksander

Naprawdę dobry żart, jednak ciężko to wykonać tak by nie było widać że coś jest przyklejone do kibla. My w biurze w pracy próbowaliśmy też folią spożywczą owinąć kibelek ale żart się nie udał, bo folia była zbyt widoczna. Chyba lepszy efekt uzyskuje się jak folia jest przyklejona od spodu taśmą klejącą. My kibel folią tak owinęliśmy że zużyliśmy 4 rolki folii, a rozpakowanie kibelka trwało mila minut, jak ktoś wszedł do ubikacji już z ciśnieniem w ostatniej chwili to nie sądzę by zdążył :-)

dodano: 2017-02-09 08:37:00 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Anita

Naprawdę nie wiem jak bym się zachowała na miejscu tej dziewczyny - jak bym tak siadła i chciała zrobić kupę i czuła bym że ta kupka przykleja mi się do pupy to chyba bym zwymiotowała, a później tego gościa bym zabiła. ale najpierw bym mu kazała sprzątać ten rozsmarowany kał!

dodano: 2012-11-17 13:48:57 przez: host-89-229-87-73.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.87.73
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.