Zamawianie pizzy nowy challenge

kategoria Dziewczyny

Sądząc po ilości filmików z dostawcami pizzy w roli głównej można dojść do wniosku że powstała moda na nowe wyzwanie - challenge polegający na otworzeniu drzwi dostawcy bądź kurierowi w niekompletnym stroju. Zamawia się np pizze a kiedy dostawca zapuka do drzwi trzeba otworzyć nago ewentualnie tylko w ręczniku lub szlafroku. Z ukrytej kamery nagrywa się reakcje dostawcy lub zmieszanego kuriera a te są różne - jedni podejmują kontakt wykorzystując zaistniałą sytuacje, inni wstydliwie pośpiesznie opuszczają lokal a jeszcze inni nie wieżą w to co widzą. Cóż trzeba przyznać że ten challenge jest o wiele bardziej widowiskowy od wcześniejszych polewań się zimną wodą lub lizaniu poręczy w metrze, jednak publikacja filmików z takiego wyzwania chyba nie jest do końca przemyślaną sprawą. Tak czy inaczej gratulujemy odwagi i czekamy na więcej :)

dodany: 15 stycznia 2017 wyświetleń: 1060 za: 13 przeciw: 8

Film Zamawianie pizzy nowy challenge znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 1060 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Tomek

Na czym ma niby polegać takie wyzwanie? Że co, zamawia się pizze i gdy dostawca zapuka do drzwi to otwiera się n***? Przecież dostawcy pizzy to w większości są nastolatkowie dorabiają sobie do kieszonkowego i jak tak zobaczą starą babę w drzwiach to spadną ze schodów i co wtedy. Choć gdyby wyzwanie podejmowały tylko takie dziewczyny jak na tym filmiku to sam chętnie dostatczył bym nie jedną pizzę :)

dodano: 2017-01-17 19:49:25 przez: host-89-229-236-6.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.236.6
Dostawca pizzy i naga zamawiająca

Dostawca pizzy i naga zamawiająca

głosów za: 11
przeciw: 10
Pizza

Pizza

głosów za: 12
przeciw: 8
Dostawca pizzy i blondynka

Dostawca pizzy i blondynka

głosów za: 15
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.