Zamawianie pizzy nowy challenge

kategoria Dziewczyny

Zamawianie pizzy nowy challenge

Z przyczyn od nas niezależnych film - Zamawianie pizzy nowy challenge jest aktualnie niedostępny.

Sądząc po ilości filmików z dostawcami pizzy w roli głównej można dojść do wniosku że powstała moda na nowe wyzwanie - challenge polegający na otworzeniu drzwi dostawcy bądź kurierowi w niekompletnym stroju. Zamawia się np pizze a kiedy dostawca zapuka do drzwi trzeba otworzyć nago ewentualnie tylko w ręczniku lub szlafroku. Z ukrytej kamery nagrywa się reakcje dostawcy lub zmieszanego kuriera a te są różne - jedni podejmują kontakt wykorzystując zaistniałą sytuacje, inni wstydliwie pośpiesznie opuszczają lokal a jeszcze inni nie wieżą w to co widzą. Cóż trzeba przyznać że ten challenge jest o wiele bardziej widowiskowy od wcześniejszych polewań się zimną wodą lub lizaniu poręczy w metrze, jednak publikacja filmików z takiego wyzwania chyba nie jest do końca przemyślaną sprawą. Tak czy inaczej gratulujemy odwagi i czekamy na więcej :)

dodany: 4 lutego 2018 wyświetleń: za: 10 przeciw: 1

Film Zamawianie pizzy nowy challenge (id: 2141) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 lutego 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 11.

Komentarze do filmu

Tomek

Na czym ma niby polegać takie wyzwanie? Że co, zamawia się pizze i gdy dostawca zapuka do drzwi to otwiera się n***? Przecież dostawcy pizzy to w większości są nastolatkowie dorabiają sobie do kieszonkowego i jak tak zobaczą starą babę w drzwiach to spadną ze schodów i co wtedy. Choć gdyby wyzwanie podejmowały tylko takie dziewczyny jak na tym filmiku to sam chętnie dostatczył bym nie jedną pizzę :)

dodano: 2017-01-17 19:49:25 przez: host-89-229-236-6.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.236.6

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.