Zdjęcia turystów

kategoria Rozrywkowe

Śmieszne zdjęcia turystów lub niekoniecznie turystów ale zrobione przez podróżujących których zafascynował dany obiekt bez względu czy jest to słynny budynek, pomnik, posąg czy roślina. Często podczas zwiedzania danego miasta odkrywamy ciekawe miejsca i robimy tysiące zdjęć, by zdjęcia nie były nudne warto czasem wymyślić jakąś śmieszną scenkę lub sytuację, na brak takich właśnie nie można narzekać oglądając ten śmieszny filmik ze zdjęciami turystów właśnie. Są na nim zabawne sytuacje w których ludzie pozują w dość niecodzienny sposób.

dodany: 1 marca 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 9

Film Zdjęcia turystów (id: 1939) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 28.

Komentarze do filmu

Tomek

Jak byliśmy na wakacjach w Hiszpanii to tam dokładnie w Barcelonie jest Sagrada Familia www.hiszpania24.org/katalonia/barcelona i powiem wam że z tą budowlą zrobiliśmy bardzo dużo takich właśnie śmiesznych turystycznych zdjęć. Sagrada Familia ma bardzo charakterystyczny wygląd idealnie nadaje się właśnie do takich akcji. Jak ktoś z was będzie na wakacjach w Hiszpanii to polecam Barcelonę właśnie i zdjęcia przy Sagrada Familia.

dodano: 2016-03-13 09:14:45 przez: host-89-229-238-111.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.238.111
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.