Złapać kropkę

kategoria Rozrywkowe

Aż ciężko uwierzyć że człowiek mógł by się na to nabrać - a jednak. Pewien młodzieniec stara się ze wszystkich sił złapać do wiaderka poruszającą się czerwoną kropkę - ta mu jednak cały czas ucieka. Ciekawe czy myślał że jest to mucha, robak a może pchła... jak widać ile to radości może dać taka zwykła kropka ze wskaźnika laserowego i głupi żart jaki zrobili mu rówieśnicy nagrywając go i jego wyczyny. Pomyśleć by można że za kropką z laserpointa biegają głównie koty - a tu taka niespodzianka. Jak się okazało był oto chłopiec z Bangladeszu który nigdy nie widział na oczy wskaźnika laserowego, nigdy nie wiedział o istnieniu czegoś takiego. Choć ostatnio w mediach głośno było po serii zabaw nieodpowiedzialnych ludzi świecących laserami w pilotów samolotów, to jednak do mediów nie przebił się ten śmieszny filmik z uciekającą kropką. Czy koleś złapał kropkę ze wskaźnika? Nie wiadomo podobno jeszcze trzyma ją pod wiaderkiem.

dodany: 27 marca 2015 wyświetleń: za: 13 przeciw: 1

Film Złapać kropkę (id: 1666) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Komentarze do filmu

Tomaszek

Śmieszny filmik z cyklu jak złapać kropkę z wskaźnika laserowego - dobra ja wiem że ludzie są nierozgarnięci, zwłaszcza gdy pojedziemy gdzieś na zadupie na przysłowiową wieś, ale oglądając ten filmik można odnieść wrażenie że to jakiś szpital ludzi chorych umysłowo. Ludzie bez przesady jak można kropkę zrobioną laserem pomylić ze świecącym robakiem? Nie wiem czy śmieszne to czy głupie, bo tak naprawdę to chyba należało by płakać oglądając ten filmik.

dodano: 2016-11-04 11:11:18 przez: host-89-229-64-246.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.64.246
Katarzyna

No nie jaki debilek - ale co tu się nie ma co śmiać z gościa, w końcu widać że to w kraju trzeciego świata, więc koleś mógł myśleć że kropka ze wskaźnika to jakiś świecący robaczek.

dodano: 2014-02-19 12:19:41 przez: host-89-229-78-203.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.78.203
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.