Zły dzień w pracy

kategoria Rozrywkowe

http://wideo.interia.pl/embed-video?id=2242806

Masz czasem wrażenie że przytrafił Ci się zły dzień w pracy? Jeśli tak to zobacz ten śmieszny filmik i pomyśl co ma powiedzieć bohaterka tego filmiku, babka sprząta wielką lodówkę po czym wpada do środka. Co prawda oglądając ten śmieszny filmik można odnieść wyraźne wrażenie że jest to nagranie z ukrytej kamery wyprodukowane specjalnie na potrzeby telewizyjnego programu w stylu Nic śmiesznego, emitowanego niegdyś w telewizji ogólnopolskiej. Wiele takich filmików choć wyreżyserowanych okazuje się całkiem zabawnych, bowiem nic tak nie cieszy i bawi jak cudze nieszczęście, a tutaj dodatkowo babka wypina się wycierając zamrażalkę, po czym wpada do środka tak że w ogóle jej nie widać.

dodany: 13 lutego 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 6

Film Zły dzień w pracy (id: 2151) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 13 lutego 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Waldek

Cóż jak to się mówi każdy ma kiedyś gorszy dzień w pracy. Ja w takim momencie siadam przed komputerem odpalam śmieszne filmy i oglądam i śmieję się z cudzego nieszczęścia. Bo cudze nieszczęście bawi najlepiej.

dodano: 2017-10-20 08:32:57 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.