Zrobił kupę do bidetu

kategoria Wpadki

Podczas wakacyjnego pobytu w jednym z ekskluzywnych hoteli wydarzyła się niecodzienna sytuacja. Facet nie wiedząc do czego służy druga toaleta w łazience przez pomyłkę nasrał do bidetu. Tłumaczył się że nie wiedział że to nie jest kibel i zrobił tam kupę myśląc że to są dwie toalety dla podniesienia komfortu korzystania z toalety. Gdy to co się stało zobaczyła córka - załamała ręce, lakoniczne tłumaczenie taty że nie wiedział do czego służy bidet, i ogólnie rozmowa o sraniu do bidetu zwołała do łazienki całą rodzinę. Córka, syn, żona.. wszyscy wyśmiali tatę za to że zesrał się do tego bidetu, tylko ten jeden nie widział w tym problemu. ot co zrobiło się - wielka sprawa ;-)

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 10 przeciw: 6

Film Zrobił kupę do bidetu (id: 1298) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Anka

No jasne i weź tu jechać na wakacje czy urlop z takim wieśniakiem, jak by mój tata taki był to bym się z nim wyżekła, albo kazała bym umieścić w przewodnikach turystycznych chorwacja24.info/przewodnik/zagrozenia Ostrzeżenia i zagrożenia wynikające z faktu zabierania taty na wakacje. Byłam w Egipcie, i byłam w Chorwacji i w Bułgarii ale nigdzie nie jechałam z rodzicami, bo jak by mi taką siarę zrobili jak tu na tym filmie to bym już nigdy z Polski nigdzie nie wyjechała. Obciach.

dodano: 2015-10-29 11:55:19 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.