Zrobił Kupę na boisku

kategoria Sportowe

Jeden z piłkarzy, zawodnik Angielskiej reprezentacji narodowej Gary Lineker grający na pozycji napastnika, trzykrotny król strzelców ligi angielskiej. Uważany za jednego z najlepszych napastników swoich czasów zasłynął nie tylko swoimi umiejętnościami piłkarskimi ale również tym co mu się przytrafiło na boisku podczas meczu z Irlandią. Podczas zderzenia się z obrońcą Irlandii Gary popuścił i najzwyklej zrobił kupę w spodenki. Sprytnie to jednak ukrył nie dając po sobie znać, a tego co się stało dopatrzeć się można jedynie na zbliżeniach kamer.
Jak sam przyznał po tym pechowym zdarzeniu jeszcze nigdy nie miał tak dużo miejsca z piłką, co świadczyło by że zawodnicy z drużyny przeciwnej raczej unikali go nie wchodząc w bliższy kontakt. Być może dlatego też Gary w tym meczy strzelił aż 3 bramki. Kto wie może kupa w majtkach jest sposobem na wygrany mecz?

dodany: 2 kwietnia 2015 wyświetleń: 498 za: 7 przeciw: 7

Film Zrobił Kupę na boisku znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 498 internautów nadając ocenę 3/5, i wyrażając dość średnią opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: lineker kupa, zawodnik robi kupe w majty podczas meczu, zrobil kupe,

Komentarze do filmu

Tomek

Zgodnie ze starym staropolskim powiedzeniem - zasraj się a postaw się. Ale najlepsze jest to że lineker przyznał się do tej kupy dopiero po zakończeniu kariery. A w trakcie meczu wszystko potraktowane było jako kontuzja :)

dodano: 2015-04-03 08:10:55 przez: host-89-229-66-229.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.66.229
Zesrał się w basenie

Zesrał się w basenie

głosów za: 7
przeciw: 10
Gościu zesrał się w garażu

Gościu zesrał się w garażu

głosów za: 8
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.