Zrobił Kupę na boisku

kategoria Sportowe

Jeden z piłkarzy, zawodnik Angielskiej reprezentacji narodowej Gary Lineker grający na pozycji napastnika, trzykrotny król strzelców ligi angielskiej. Uważany za jednego z najlepszych napastników swoich czasów zasłynął nie tylko swoimi umiejętnościami piłkarskimi ale również tym co mu się przytrafiło na boisku podczas meczu z Irlandią. Podczas zderzenia się z obrońcą Irlandii Gary popuścił i najzwyklej zrobił kupę w spodenki. Sprytnie to jednak ukrył nie dając po sobie znać, a tego co się stało dopatrzeć się można jedynie na zbliżeniach kamer.
Jak sam przyznał po tym pechowym zdarzeniu jeszcze nigdy nie miał tak dużo miejsca z piłką, co świadczyło by że zawodnicy z drużyny przeciwnej raczej unikali go nie wchodząc w bliższy kontakt. Być może dlatego też Gary w tym meczy strzelił aż 3 bramki. Kto wie może kupa w majtkach jest sposobem na wygrany mecz?

dodany: 2 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 15 przeciw: 2

Film Zrobił Kupę na boisku (id: 1809) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Tomek

Zgodnie ze starym staropolskim powiedzeniem - zasraj się a postaw się. Ale najlepsze jest to że lineker przyznał się do tej kupy dopiero po zakończeniu kariery. A w trakcie meczu wszystko potraktowane było jako kontuzja :)

dodano: 2015-04-03 08:10:55 przez: host-89-229-66-229.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.66.229
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.