Zrobiła kupę z koleżankami w jakuzzi

kategoria Dziewczyny

Prywatne prawdziwe jakuzzi, trzy laski na jednego faceta - czego chcieć więcej. Mimo to można się zdziwić podczas gdy jedna z panienek zapewne chciała dyskretnie puścić bączka po bąbelkach w szampanie. Niestety nie był to dyskretny pierd a z tyłka wypłynęła wielka kłębiąca się plama rzadkiej brązowej kupy gówna. Po takim relaksie w jackuzzi można długo oj długo mieć uraz psychiczny.

dodany: 6 września 2013 wyświetleń: za: 15 przeciw: 7

Film Zrobiła kupę z koleżankami w jakuzzi (id: 1219) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: kobieta robi kupe w markecie, robi kupe podczas premoery filmu, robicie kupe w szkole, www smieszne filmy kupa.pl, zrobila kupa, zrobila kupe, zrobila kupe na antenie, zrobila kupe w markiecie, zrobiłam kupe, zrobłam kupe w szkole.

Komentarze do filmu

Tomek

Nie wiem jak można zrobić kupę w jacuzzi. Jedno co mi przychodzi do głowy to ktoś musiał kierować odbyt w stronę strumienia wody. I mamy tu do czynienia z lewatywą w jacuzzi. Normalnie gdy do pupy tłoczy się wodę to taki właśnie jest efekt.

dodano: 2017-10-12 18:44:19 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81
Zofia Kudyba

A fuj, jak mogła to zrobić i to w dodatku dziewczyna !!! powina się wstydzić jeśli by to zrobił facet to jeszcze można zrozimieć bo faceci to som świnie. ale że dziewczyna to zrobiła to już ja nie wiem chyba kończy się ten świat - bo zrobić kupę na oczach swojej przyjaciólki to jest niebywałe przegięcie !

dodano: 2010-11-23 13:10:46 przez: ags29.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.25.174.29
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.