Zrobiła siku w spodnie

kategoria Dziewczyny

Zabawne zakłopotanie lub niezręczna sytuacja - dziewczyna posikała się w spodnie. Zły dzień - tak można określić w dwóch słowach ten śmieszny filmik na którym widać jak pewną dziewczynę przycisnęło lecz ta nie zdążyła do toalety. Być może ubikacja okazała się zajęta, zamknięta lub w remoncie - i choć dziewczynie najwyraźniej bardzo chciało się siku to mimo wszystko nie zdecydowała się wysikać gdzieś na dworze w ustronnym miejscu, zsikała się prosto w spodnie. Interesująca sytuacja, dziewczyna stoi patrzy się w kamerę i sika w majtki, dziwne to nie lepiej było poszukać jakiegoś ustronnego miejsca za murkiem. Baby nie zrozumiesz choć w przypadku sikania to przyznać trzeba że mają z tym trochę trudniej niż płeć męska, mimo wszystko żeby tak nasikać w spodnie? I co dalej, ot pytanie :)

dodany: 20 stycznia 2017 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Zrobiła siku w spodnie (id: 2147) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: ania sie posrala w majtki, dziewczyna się zsikała, film jak mama zrobila siku w majtki, filmy dziewczyna zrobia siku, reporterka zrobiła siku, siku w majtki, siku w spodnie film, typiara sika, zrobilam siku w majtki, zsikala sie w maitki, zsikałam się, zsikałam sie w spodnie, zsikałem się w spodnie.

Komentarze do filmu

Siii Siii Siii

Widziałam ten filmik ale wtedy nosił tytuł "Siku muszę!!! Kiedy toaleta zajęta nic nie pomoże!" tutaj to skróciliście. kocham patrzeć jak ktoś się zsikał.

dodano: 2017-02-25 15:03:10 przez: host-25-170.internetunion.pl, ip: 188.121.25.170
Aleksander

Haha dlaczego ta dziewczyna zrobiła siku w spodnie? bo to zła kobieta była - to suka była jak by powiedział popularny pan z filmu psy, a moim zdaniem to jest głupiutka blondynka pod przykryciem. tzn przefarbowała włosy ale w głowie pustka została. stoi na środku ulicy szcza w majtki i głupkowato się uśmiecha. a najlepsze jest to że na koniec filmiku laska biegnie do samochodu, a won mi stąd na pewno bym jej nie wpuścił na siedzenie w obszczanych gaciach. Jak chcesz jechać to ściągaj i się wytrzyj, no ale jak by odważyła się zdjąć majtki na ulicy, to zrobiła by to wcześniej nie sikając w spodnie.

dodano: 2017-02-09 08:33:37 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Tomek

Hej dziewczyny wytłumaczcie mi jak to jest z tym sikaniem w spodnie? Czy to jest jakoś wyjątkowo przyjemne? Czy dlatego majtki typu stringi są tak modne bo wy lubicie popuszczać w majtki? No bo jak wytłumaczyć ten oto śmieszny filmik? Stoi dziewczyna na środku ulicy i szcza w gacie a ktoś to nagrywa. To jakieś wyzwanie? a może przegrany zakład? dajcie spokój czy ktoś może mi to jakoś wytłumaczyć? Jak by nie było dziewczyna dość ładna jest ale czemu zrobiła siku w spodnie?

dodano: 2017-01-31 21:19:43 przez: host-89-229-66-83.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.66.83
Ada

Ale typiara dziwna, ciekawe czemu zamiast szybko zdjąć spodnie i zrobić siku gdzieś pod płotem albo w krzakach ta stoi i cieszy się sikając w majtki. Czy to jakiś element challenge czyli wyzwanie polegające na sikaniu w spodnie w miejscu publicznym czy co bo młodzież w dzisiejszych czasach ma naprawdę głupie pomysły.

dodano: 2017-01-31 11:34:24 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.